پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 12396 تاریخ انتشار : ۱۵بهمن ۱۴۰۲ ساعت 18:44

افتتاح واحد جدید شرکت سرنگ مینای رودسر با حضور معاون وزیر صمت

✅ سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیاردی برای تولید انواع سرسوزن پزشکی در رودسر
افتتاح واحد جدید شرکت سرنگ مینای رودسر با حضور معاون وزیر صمت

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از افتتاح واحد جدید شرکت سرنگ مینای رودسر با حضور معاون وزیر صمت خبر داد.
به گزارش نیمرخ/ یک شرکت صنعتی تولید کننده انواع سرسوزن پزشکی با حضور استاندار گیلان و معاون ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت در شهرک صنعتی رودسر افتتاح شد.
«تیمور پورحیدری» مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در حاشیه افتتاح این شرکت اظهار داشت: با راه‌اندازی این شرکت ، زمینه اشتغال ۸۰ نفر از جوانان رودسر فراهم شده است.
وی افزود: این شرکت با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان با زیربنای ۵۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۰ هزار و ۲۰۰ متر مربع بنا شده است.
پورحیدری در خصوص تولیدات استراتژیک این شرکت خاطرنشان کرد: تولید سرسوزن دندانپزشکی، سرنگ تزریق سرسوزن پزشکی، ست سرم و سرنگ انسولین از جمله محصولات این شرکت است که در مبحث پزشکی از اهمیت ویژه برخوردار است.
گفتنی در ادامه این سفر دکتر «سید محمد موسوی»، معاون ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت از شرکت‌های ماشین‌سازی امیدی تولید کننده و صادر کننده انواع ماشین آلات صنعتی، آرمان تجارت رودسر تولید کننده انواع سبد پلاستیکی، شرکت شیرین جهان رودسر تولید کننده انواع کلوچه و شرکت کشتزار رودسر تولید کننده انواع خوراک دام بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت‌ها قرار گرفت.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید