کد خبر : 11501 تاریخ انتشار : ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 10:23
همزمان با ولادت حضرت زینب(س) انجام شد

قدردانی استاندار گیلان از پرستاران با حضور در بیمارستان حشمت رشت

قدردانی استاندار گیلان از پرستاران با حضور در بیمارستان حشمت رشت

 استاندار گیلان در سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، با حضور در بیمارستان دکتر حشمت رشت، از تلاش‌های صادقانه پرستاران قدردانی کرد و با اهدای شاخه‌های گل، این روز را به آنان تبریک گفت.

به گزارش نیمرخ/ «اسدالله عباسی» همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، با حضور در مرکز آموزشی درمانی قلب دکتر حشمت رشت، از تلاش‌های صادقانه پرستاران که با شکیبایی و صبوری به بیماران خدمت می کنند، صمیمانه قدردانی کرد.

استاندار گیلان با اشاره به نقش و جایگاه پرستاران و قدردانی از زحمات و خدمات آنان گفت: پرستاران نقش حیاتی و بسیار مهمی در تکمیل چرخه درمان بیماران ایفا می کنند.

وی اظهار کرد: پرستاران با تاسی از حضرت زینب(س) با فداکاری، نور امید را در بیماران زنده نگه می دارند.

عباسی با تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار تصریح کرد: زنده نگه داشتن نور امید در بیماران با فداکاری و ایثار پرستاران خیلی مهم است؛ آنان با این کار در کنار خدمات صادقانه و بی ریای خود روند بهبود و بازگشت بیماران به زندگی توام با سلامتی را تسریع می کنند.

وی افزود: پرستاران همچون پروانه بر بالین بیماران می چرخند و این مهم و ایثار آنان در دوران کرونا به روشنی ثابت شد؛ آنان در همه گیری کرونا تمام تلاش شان را برای سلامتی بیماران به کار می گرفتند و پرستارانی هم در این راه به شهادت رسیدند.

نماینده عالی دولت در گیلان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت بیان کرد: نرجس خانعلی زاده نخستین شهیده پرستار کشور در همه گیری کرونا از این استان به درجه رفیع شهادت رسید که نشان از فداکاری، رشادت و سختی کار پرستاران است.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید