پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 10271 تاریخ انتشار : ۸آبان ۱۴۰۲ ساعت 11:02

اقدام تامین اجتماعی گیلان به عنوان طرح برتر سازمانی مورد تجلیل قرار گرفت

اقدام  تامین اجتماعی گیلان به عنوان طرح برتر سازمانی مورد تجلیل قرار گرفت

در جریان همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی کشور ، اجرای طرح بازرسی ویژه (تیمی) کارگاهی اداره کل تامین اجتماعی گیلان به عنوان یکی از طرح های برتر برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفت .
به گزارش نیمرخ/ طرح بازرسی ویژه (تیمی) کارگاهی اداره کل تامین اجتماعی گیلان در زمره طرح های برتر کشوری در همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی معرفی و از «کیوان مرتضوی» مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان تجلیل شد .
مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان در این  رابطه گفت: طرح بازرسی ویژه کارگاهی تامین اجتماعی گیلان که با هدف شناسایی شاغلین فاقد پوشش بیمه ای و صیانت از حقوق جامعه کارگری و جلوگیری از فرارهای بیمه ای انجام شد، از تیرماه سالجاری آغاز و تاکنون با ثبت حدود 1800 بیمه شده همراه بوده است .
«مرتضوی» با تاکید بر اینکه در طرح مذکور با بهره گیری از بازرسین کارگاهی خبره شعب در قالب تیمی ، علاوه بر واحدهایی همچون رستورانها ، مجموعه های گردشگری ، هایپرمارکتها ، مطب های پزشکی ، سردخانه ها ، کارواش ها و ... در تعدادی از شهرها ، کارگاه های جدید و کشفی نیز شناسایی و ثبت کد شده اند، اظهار داشت : برنامه های تدوین شده در جهت تداوم و تقویت این بازرسی ها در تمام استان طراحی شده است .
شایان ذکر است طرح مذکور در قالب پوستر مقاله نیز در همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی ارائه شد .

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید