پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 10197 تاریخ انتشار : ۲آبان ۱۴۰۲ ساعت 10:30
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان :

استان گیلان مهد استعدادهای درخشان ، فرهیختگان و قهرمانان است

استان گیلان مهد استعدادهای درخشان ، فرهیختگان و قهرمانان است

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در اولین نمایشگاه تجلیل از فعالان صنعت ورزش کشور در گیلان گفت : استان گیلان مهد استعدادهای درخشان ، فرهیختگان و قهرمانان است.
به گزارش نیمرخ/ «جهانبخش آرمان» در مراسم افتتاحیه نمایشگاه  «عزت و پیشرفت » که در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برگزار شد ،اظهار داشت : استان گیلان مهد استعدادهای درخشان، فرهیختگان ،قهرمانان و همچنین سرزمین هشت هزار شهید والامقام است که ۳۶۰ شهید ورزشکار و قهرمان را نیز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب کرده است .
وی افزود : قهرمانان خوشنامی در رشته های مختلف ورزشی چه به صورت تیمی و چه انفرادی از گیلان داریم که برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کرده اند .
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به کسب مدال توسط ورزشکاران گیلانی در مسابقات آسیایی هانگژو چین اظهار داشت : در حوزه ورزش قهرمانی ۸ مدال خوشرنگ حاصل تلاش ورزشکاران و قهرمانان گیلانی برای کشور و استان بوده است .
وی عنوان کرد : یک مدال طلا ،دو نقره و ۵ برنز توسط قهرمانان این استان برای کشورمان به ارمغان آمده است.
آرمان در خصوص لزوم توسعه زیر ساخت های ورزشی استان گفت: در طی یکسال گذشته زیر ساخت ها و پروژه های عمرانی مختلف در سطح استان به بهره برداری رسیده است ، ۵۴ سالن غیر قابل استفاده مورد بازسازی و تجهیز قرار گرفت و اکنون نیز ۴ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد : بهره برداری از دو زمین فوتبال چمن مصنوعی در مجموعه ورزشگاه سردار جنگل رشت ،زمین فوتبال چمن مصنوعی در رحیم آباد رودسر و فاز 1 و 2 دیوار صخره نوردی در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) رشت به بهره برداری رسید که تمامی این موارد از دستاوردهای دولت مردمی و انقلابی سیزدهم و با عنایت ویژه مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به ثمر رسیده است.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید