پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 10012 تاریخ انتشار : ۱۷مهر ۱۴۰۲ ساعت 22:07
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:

در صنعت برق، زمان از طلا با ارزش تر است

در صنعت برق، زمان از طلا با ارزش تر است

مدیر عامل برق منطقه ای گیلان گفت: برنامه‌ریزی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها در روزهای سرد و فصل زمستان انجام شده و این موضوع به صورت جدی و مستمر پیگیری می شود.

به گزارش نیمرخ/ بهمن داراب زاده افزود: اگرچه با تلاش و برنامه ریزی های صورت گرفته ، روزهای گرم تابستان امسال را با موفقیت  سپری کردیم، اما این پایان کار نیست و کار و تلاش ادامه دارد تا بتوانیم با اجرای پروژه های مختلف، افزایش ظرفیت خطوط موجود، تعمیر و نگهداری خطوط، نهادینه کردن فرهنگ استفاده بهینه از برق و... ، ایام سخت چه در تابستان و چه در زمستان را  با موفقیت سپری کنیم.
داراب زاده گفت: «وقت طلاست» و ارزش زمان حتی از طلا هم بیشتر است؛ چرا که زمان از دست رفته، دست یافتنی نیست.
وی ادامه داد: به دلیل حساسیت بالا و نقش کلیدی و حیاتی نعمت برق در زندگی امروزی، در صنعت برق ارزش زمان از طلا هم بیشتر است؛ بنابراین حتی یک لحظه هم نباید غفلت کنیم و باید با کار و تلاش مستمر و شبانه روزی، خانه های هموطنان عزیزمان و صنعت را روشن نگه داریم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: از هم اکنون برنامه ریزی برای سوخت نیروگاه ها در روزهای سرد و فصل زمستان انجام شده و در جلسات شورای پایایی که با مدیران عامل نیروگاه های برق استان برگزار خواهد شد و جلسات کارگروه انرژی و تامین نیازهای ضروری شورای پدافند غیر عامل استان، موضوع تامین سوخت نیروگاه ها بطور جد پیگیری خواهد شد.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید