کد خبر : 12455 تاریخ انتشار : ۲۲بهمن ۱۴۰۲ ساعت 18:39
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

بیماران اورژانسی در بیمارستان‌ها سریعاً تعیین تکلیف شوند

بیماران اورژانسی در بیمارستان‌ها سریعاً تعیین تکلیف شوند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تراکم بالای مراجعه به اورژانس بیمارستان‌ها گفت: باید سریعاً بیماران در اورژانس تعیین تکلیف و خدمات درمانی مورد نیاز به بیماران مراجعه ‌کننده ارائه شود.
به گزارش نیمرخ/ دکتر «محمد تقی آشوبی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در نشست هماهنگی اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی در سالن اجلاس حوزه ریاست با تقدیر از تلاش‌های کادر درمان در بخش اورژانس اظهار کرد: تلاش‌های کادر اورژانس در ارائه خدمات سلامت ‌محور به مردم ستودنی است و باید شاخص‌های خدمت بر اساس استانداردها ارائه شود.
وی با اشاره به اهمیت زمان در اورژانس افزود: اورژانس پیشانی بیمارستان بوده و باید خدمات ارائه‌ شده در آن به لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل ممکن ارائه شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تراکم بالای مراجعه به اورژانس‌های مراکز آموزشی درمانی مرکز استان گفت: بیماران در اورژانس باید سریعا تعیین تکلیف و خدمات درمانی مورد نیاز به بیماران مراجعه ‌کننده ارائه شود.
دکتر آشوبی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات پایان سال خاطرنشان کرد: کادر درمان به ‌ویژه اورژانس در طول هفته و به ‌صورت شبانه ‌روزی باید در مراکز آموزشی درمانی و بیمارستانی حضور فعالانه داشته باشند و خدمات مورد نیاز به بیماران را ارائه دهند.
وی بر ضرورت تشدید نظارت‌ها در بخش اورژانس تأکید کرد و گفت: باید در بخش اورژانس با تشدید نظارت‌ها و تعیین تکلیف سریع بیماران زیر 6 ساعت و 12 ساعت به‌درستی مدیریت شود.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید