پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 12452 تاریخ انتشار : ۲۰بهمن ۱۴۰۲ ساعت 23:00
در نهمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گیلان

پل کیازنیک و پنج پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان املش به بهره برداری رسید

 پل کیازنیک و پنج پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان املش به بهره برداری رسید

به مناسبت دهه مبارک فجر ، پل کیازنیک و پنج پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان املش با حضور نماینده عالی دولت در گیلان افتتاح شد.
به گزارش نیمرخ/ عصر امروز (جمعه) در نهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با حضور اسدالله عباسی پنج پروژه حوزه راهداری شهرستان املش با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
این پنج پروژه شامل پل کیازنیک املش با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان، آسفالت راه روستایی لرود_مربو شیه فاز ۲ با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، آسفالت راه روستایی ملکوت_لرود_ مربو_شیه با اعتبار ۲میلیارد تومان، آسفالت راه روستایی شبخوس پهلو با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و روکش راه روستایی جیر کوابر_کوشکور و حاجی آباد_شیشارستان با اعتبار سه میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
اسدالله عباسی استاندار گیلان در حاشیه بهره‌برداری از پنج پروژه حوزه راهداری شهرستان املش و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نباید به بهانه افتتاح، بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی به تعویق بیفتد، اظهار کرد: اگر پروژه‌ای خصوصا در حوزه راه آماده بهره‌برداری است باید سریعا به بهره‌برداری برسد زیرا معنی افتتاح گزارش عملکرد متولیان پروژه به مردم است که می‌توان در موعود دیگر آن را انجام داد.
وی با اشاره به خالی بودن خزانه دولت هنگام روی کار آمدن دولت سیزدهم گفت: پل کیازنیک املش تقریبا متروکه شده بود ولی به مردم گیلان قول داده بودیم که تمامی پروژه‌های نیمه تمام‌را آماده بهره‌برداری کنیم که این امر با افتتاح پل کابلی آستانه‌اشرفیه در سال گذشته، پل غیر همسطح میدان گیل لاهیجان و پل کیازنیک در دهه فجر سال جاری به تحقق پیوست.
استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به تکمیل جاده املش شلمان بیان کرد: از محل سفر ریاست محترم جمهور ۳۰ میلیارد تومان برای تکمیل این جاده اختصاص پیدا کرده است که امیدواریم روند تکمیل با تامین مصالح و رفع مشکلات تسریع یابد.
عباسی با اشاره به سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور به گیلان در نیمه نخست اسفندماه سال جاری افزود: در دهه فجر امسال ۱۴ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی به بهره‌برداری رسیده و با حضور ریاست محترم جمهور به گیلان، ان‌شاءالله هشت هزار میلیارد تومان پروژه دیگر شامل راه آهن رشت- کاسپین و هشت کیلومتر آزادراه منجیل به رودبار به بهره‌برداری می‌رسد.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید