پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 12343 تاریخ انتشار : ۱۱بهمن ۱۴۰۲ ساعت 10:17
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان خبر داد

افتتاح ۲ طرح عمرانی ورزشی در گیلان/ افزایش ۱۸ درصدی ورزشکاران سازمان یافته در سال جاری

افتتاح ۲ طرح عمرانی ورزشی در گیلان/ افزایش ۱۸ درصدی ورزشکاران سازمان یافته در سال جاری

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان از افتتاح ۲ طرح عمرانی ورزشی با حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار و افزایش ۱۸ درصدی تعداد ورزشکاران سازمان یافته گیلان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
به گزارش نیمرخ/ «جهانبخش آرمان» در آستانه دهه فجر ۱۴۰۲ اظهار کرد: امسال پربارتر از سالهای گذشته ۳۶۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و حوزه جوانان در تمامی شهرهای گیلان اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به سرانه ۵۵ صدم مترمربعی ورزش گیلان گفت: در این دهه مبارک ۲ طرح عمرانی ورزشی با ۱۹ میلیارد و ۴۵۴ میلیون تومان بابت زمین فوتبال چمن مصنوعی کومله لنگرود و زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی رحیم آباد رودسر به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، با تقدیر و تشکر از روسای ادارات، هیاتهای ورزشی، خصوصاً هیات پزشکی ورزشی گیلان در افزایش چشمگیر ورزشکاران سازمان یافته گفت: سال گذشته تا دهه فجر ۱۲۱هزار و ۹۵۹ نفر و امسال با تلاشهای انجام شده جامعه بزرگ ورزش در جهت حفظ سلامت و درمان در ورزش این رقم با ۱۸ درصد افزایش به ۱۴۲ هزار و ۴۱۸ نفر رسیده است.
آرمان سال ۱۴۰۲ را سال عرض اندام قهرمانان گیلانی در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی با کسب ۱۶ مدال رنگارنگ دانست و گفت: سال ۱۴۰۳ سال المپیک پاریس است و بر اساس برنامه‌های حمایتی خود را در جهت حضور بیشترین ورزشکار از ماه‌ها پیش با تشکیل ستاد المپیک در گیلان آغاز کرده‌ایم.
وی گفت: در حوزه جوانان عناوین خوبی نسبت به مدت مشابه در کشور بدست آورده‌ایم و تعداد سازمانهای مردم نهاد جوانان گیلان نیز از ۱۳۳ مرکز به ۱۴۴ مرکز رسیده است.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید