کد خبر : 11509 تاریخ انتشار : ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 23:00
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان :

تمامی اکیپ‌های عملیاتی و همکاران دیسپاچینگ گیلان درحالت آماده باش هستند

تمامی اکیپ‌های عملیاتی و همکاران دیسپاچینگ گیلان درحالت آماده باش هستند

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: با توجه به اعلام هشدار سطح نارنجی از سوی اداره کل هواشناسی استان گیلان، جلسه مدیریت بحران با محوریت وزش باد شدید برگزار و بر آمادگی امور‌های اجرایی تاکید شد.
به گزارش نیمرخ/«محمد تقی مهدیزاده» افزود: با توجه به شدت بسیار زیاد وزش باد و وقوع طوفان، در برخی مناطق شاهد سقوط درخت یا شاخه‌های آن‌ها و اجسام دیگر مانند حلب بام منازل، داربست، تابلو‌های تبلیغاتی و… روی شبکه‌های توزیع برق استان بودیم که این موضوع خاموشی‌های موقت در برخی مناطق ایجاد کرد.
مهدیزاده گفت: همکاران معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ به ویژه همکاران امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در حال رصد دقیق وضعیت شبکه‌های توزیع برق گیلان هستند تا اقدام سریع و به موقع انجام شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تشکر از صبر و شکیبائی مشترکین اظهار داشت: تقریبا تمامی شبکه‌های توزیع برق استان گیلان علیرغم وزش باد شدید، پایدار است.
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان عنوان کرد: با توجه به آمادگی قبلی، قریب به ۲۰۰ اکیپ عملیاتی مجهز برای مقابله با بحران احتمالی تدارک دیده شده بود.
وی با اشاره به اهمیت پایداری شبکه توزیع برق گفت: از ابتدای سال گذشته برنامه‌های لازم جهت افزایش پایداری شبکه‌های توزیع برق گیلان صورت پذیرفته تا در زمان وقوع بحران و حوادث غیرمترقبه، مشترکین محترم کمترین میزان ناپایداری در شبکه‌های توزیع برق را شاهد باشند.
مهدیزاده اذعان داشت: در هر شرایط مجموعه کارکنان این شرکت خدمتگزار مردم بوده و با همه توان و جهت رفع مشکلات احتمالی در شبکه‌های توزیع برق تلاش خواهند کرد.
مهدیزاده در خاتمه گفت: ساده‌ترین راه اعلام خاموشی‌ها و مشکلات برق مشترکین استفاده از سامانه برق ایران (برق من) می‌باشد و مشترکین می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir یا کافه بازار ضمن دریافت و نصب این اپلیکیشن کاربردی از مزایا و محاسن دیگر این سامانه نیز بهره‌مند شوند.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید