پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 11508 تاریخ انتشار : ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 21:38

حوادث ناشی از وزش شدید باد در رشت به ۳۲ مورد رسید+ تصاویر

حوادث ناشی از وزش شدید باد در رشت به ۳۲ مورد رسید+ تصاویر

آتش نشانی رشت اعلام کرد تا ساعت ۱۸ شاهد سقوط 17 اصله درخت در سطح شهر بودیم که ضمن آسیب به سه خودروی سواری، سقف ۲ باب منزل مسکونی نیز نسبتا تخریب شد.
به گزارش نیمرخ/ «شهرام مومنی» رییس سازمان آتش نشانی رشت اظهار کرد: نخستین حوادث ناشی از وزش شدید باد حوالی ظهر امروز دوشنبه ۲۹آبان۱۴۰۲به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که تا ساعت ۱۸ شاهد سقوط ۱۷اصله درخت در سطح شهر بودیم که ضمن آسیب به سه خودروی سواری، سقف ۲ باب منزل مسکونی نیز نسبتا تخریب شد.
وی در ادامه به ۸ مورد حوادث ناشی از سقوط داربست، نمای ساختمان و حلب اشاره کرد و ادامه داد: در این میان سقف دوباب منزل مسکونی باتوجه به وزش شدید باد دچار شکستگی و آسیب جدی دید.
این مسوول از آتش سوزی علفزار در۷ نقطه از شهر رشت اشاره کرد و گفت: با
توجه به خشکی هوا و وزش شدید باد بحمدا…این آتش سوزی‌ها به منازل مسکونی و اماکن همجوار سرایت نداشت و آتش نشانان سریعا نسبت به مهار و اطفای آتش اقدام کردند.
در مجموع این حوادث که آتش نشانان ضمن ایمن‌سازی وبرشکاری درختان آسیب دیده در سطح شهر اقدام کردند گزارشی مبنی بر آسیب جانی دریافت نشد.
هم اینک تیم‌های عملیاتی ۱۵ایستگاه آتش نشانی رشت باتوجه به شرایط جوی و احتمال رخداد حوادث احتمالی در آماده باش به سر می برند.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید