پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 11506 تاریخ انتشار : ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 20:36
مدیر کل بیمه سلامت گیلان :

پرستاری، یکی از ارکان های مهم عرصه سلامت است

پرستاری، یکی از ارکان های مهم عرصه سلامت است

مدیر کل بیمه سلامت گیلان گفت: پرستاری یکی از ارکان های مهم عرصه سلامت به شمار می رود و انتخاب ولادت حضرت زینب (س) به عنوان روز پرستار، خود بیانگر ارزش و جایگاه والای پرستاران خدوم و دلسوز است.
به گزارش نیمرخ/ به مناسبت ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار ، دکتر «محمود عاطف راد» مدیر کل بیمه سلامت گیلان طی پیامی این روز فرخنده را به جامعه پرستاران تبریک گفت.
در متن پیام دکتر عاطف راد آمده است: درخانواده بزرگ سلامت ، پرستاری یکی از ارکان های مهم عرصه سلامت به شمار می رود که با صبوری ، سعه صدر و با الگو گرفتن از سیره حضرت زینب (س) به بیماران خدمات ارائه می دهند؛ پرستاری در فرهنگ اسلامی ما جایگاه بسیار رفیعی دارد و تنها مراقبت از بیمار نیست بلکه دمیدن روح زندگی است و اگر امروز شاهد موفقیتهای چشمگیر نظام سلامت در میهن اسلامیمان هستیم، بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاش های پرستاران گرامی به وقوع پیوسته است . انتخاب این روز به عنوان روز پرستار خود بیانگر ارزش و جایگاه والای پرستاران خدوم و دلسوز است.
اینجانب خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران تبریک و تهنیت عرض نموده،سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید