کد خبر : 11504 تاریخ انتشار : ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 19:49
با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان صورت گرفت

انتصابات جدید در حوزه ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

 انتصابات جدید در حوزه ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طی حکمی رییس گروه های « امور رسانه » و « امور فرهنگی » را منصوب کرد.
به گزارش نیمرخ/«امیرحسین طاهری» مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طی حکمی «قاسم مصفا» را به عنوان «رییس گروه امور رسانه» و «حسین ابراهیمیان» را نیز به عنوان «رییس گروه امور فرهنگی» در حوزه ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب کرد.
طاهری در این جلسه با اشاره به اهمیت و ضرورت ایجاد تحول بنیادین و انقلابی در ساختار معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل اظهار داشت: این امر از انتظارت بنده و همچنین از خواسته‌های به حق اهالی فرهنگ و اصحاب رسانه است تا از رهگذر آن بیش از حال حاضر، رضایتمندی اصحاب رسانه فراهم شود.
وی انجام فعالیت‌ها و تلاش‌ها همراه با داشتن نتیجه‌ای ملموس برای مردم و به طور مشخص اهالی فرهنگ و هنر را مورد تأکید قرار داد و گفت: ضمن اهتمام جدی با اصحاب رسانه استان، بهبود عملکرد و توسعه ظرفیت‌های کمی و کیفی در سایه تقویت هم‌افزایی‌ها، شاهد تحولاتی مثبت و رو به جلو خواهیم بود.
«قاسم مصفا» متولد ۱۳۶۰ در رشت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت فرهنگی است. او از کارکنان رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با ۱۷ سال سابقه خدمت می‌باشد که از سال ۱۳۸۵ در حوزه روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان مشغول بوده است و از سال ۱۳۹۰ مسئولیت روابط عمومی این حوزه را بر عهده داشت.
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان حسین ابراهیمیان را  نیز به عنوان «رییس گروه امور فرهنگی» منصوب کرد.
«حسین ابراهیمیان» از مهرماه ۱۳۹۳ تا شهریور ۱۴۰۱، معاونت فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان را بر عهده داشت.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید