پیام سال|نیمرخ
کد خبر : 10214 تاریخ انتشار : ۲آبان ۱۴۰۲ ساعت 18:31
مدیر کل پست گیلان:

راه اندازی سرویس TDS ،سبب آگاهی مردم از زمان تحویل مرسوله می شود

راه اندازی سرویس TDS ،سبب آگاهی مردم از زمان تحویل مرسوله می شود

مدیر کل پست گیلان راه اندازی سرویس TDS را سبب آگاهی مردم از زمان تحویل مرسوله دانست.
به گزارش نیمرخ/ جلسه شورای اداری پست استان گیلان با حضور «محمد حسین هوشنگی» مدیر کل ، رؤسای ادارات پست شهرستانها ،  رؤسا و  کارشناسان ستادی پست استان گیلان برگزار شد .
مدیر کل پست گیلان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه کارکنان پست استان  به منظور تحقق ترافیک و درآمد پیش بینی شده ،افزایش ترافیک را تضمین کننده وضع مطلوب فعلی دانست و بر پایش مستمر بازار موجود  و جذب بازارهای جدید تاکید کرد.
هوشنگی  رصد ظرفیت های موجود در شهرستان ها و مقایسه آن با سایر استانها را در راستای  افزایش سهم مرسولات قراردادی و عقد قرار داد با فروشگاه های فعال تجارت الکترونیک را از الزامات مهم عملکرد روسای شهرستانها در افزایش سهم ترافیکی دانست .
هوشنگی با اشاره به امکانات ایجاد شده توسط اولین واسط پستی در استان،  بر ضرورت معرفی امکانات و امتیازات ایجاد شده توسط این واسط پستی در استان به مشاغل خرد و خانگی و تولید کنندگان صنایع دستی در شهرستانها تاکید کرد .
مدیر کل پست گیلان  جذب ترافیک مرسولات محلی انبوه در شهرستان رودسر را نمونه ای موفق در لجستیک مرسولات بومی محلی و افزایش ترافیک و درآمد دانست و خواستار تعمیم آن به سایر شهرستانها شد .
وی  در ادامه ضمن تاکید بر رعایت زمانبندی توزیع مرسولات قراردادهای کلان افزود : کلیه شهرستانها مکلف به رعایت زمانبندی ابلاغی در توزیع قراردادهای کلان خواهند بود .
هوشنگی  با اشاره به شاخص ضریب تعادل ( نسبت درآمد به هزینه) ، افزایش در آمد و کنترل هزینه را به منظور ارتقای این شاخص خواستار شد .
مدیر کل پست گیلان همچنین  پیاده سازی آیتم تعیین زمانبندی مرسولات بر روی سامانه توزیع موزعین را از سرویس های جدید شرکت ملی پست دانست که با اجرای آن مشتریان از زمان تحویل مرسوله خود آگاه خواهند شد .
در ادامه کارشناسان ستادی پست استان گیلان نسبت به ارائه گزارش 6 ماهه  از عملکرد شهرستانها در شاخص های توزیع ، ترافیک ، میانگین نرخ و ضریب تعادل پرداخته و تصمیمات لازم برای بهبود عملکرد شهرستانها در شاخص های مذکور اتخاذ شد.

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
آخرین اخبار
اخبار پر بازدید